arama

Bitcoin Nasıl 20.000$ Olur?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Abdurrahman Abdurrahman
  • BeğenmedimBeğendim (No Ratings Yet)
    Loading...

Bitcoin 9300$ direncini kırdı. Şuan için önü açık olan bitcoin durmayacak gibi görünüyor. Sağlam şekilde ilerleyen paranın tekrar tarihinin en yüksek seviyelerine gideceği öngörülüyor. Bunun için birçok sebep var. Çinde ortaya çıkan Corona virüsü bu yükselmeyi tetikledi. ABD-İRAN savaşı ve sürekli orta doğuda devam eden savaşlar durumu iyice başa çıkılmaz bir hale getiriyor. Haliyle durum böyle olunca bitcoin ve altcoinlerin fiyatı düşmüyor. Bu durum böyle devam ederse uzun süre düşmeyecek gibi görünüyor.

Bitcoin Mikro Ödemelerde Kullanılıyor

Bu durum sayesinde fiyatı eskiye nazaran daha az düşsede hemen kendini toparlıyor. Arz-talep konusu daha fazla olmaya başladı.Ayrıca artık insanlar bilinçli yatırım yapmaya başladı. Psikolojilerine yenik düşmüyorlar. Bu nedenle fiyatta eskisi gibi dalgalanmalar olmuyor. Durum böyle olursa bitcoin fıyatı önümüzdeki 5-6 ay içinde 20.000$ olabilir.

Kapanan Kripto Para Borsaları Fiyatı Yükseltiyor

Bir kripto para borsası kapanınca ani düşüşler ortaya çıkıyor.Ama duruma şöyle bakalım birde. Çalınan bitcoinler satılıyor onun yanında bir sürü insanda parasını satıyor. Böylece piyasaya yüklü miktarda para girişi oluyor. Aradan 1 ay geçmeden fiyatlar eskisinden daha yüksek olmaya başlıyor. Balinalar böyle stok yapıyorlar ve zamanı gelincede en çok satışı onlar yapıp en fazla kara sahip oluyorlar.

Bu gibi olaylar önümüzdeki 3-4 ayda sürekli devam ederse eğer kısa sürede bitcoin fiyatı tekrar 20.000$ dolar olacaktır. Şu aralar ABD-VENEZUELA arasında çok tartışma duymuyoruz farkındaysanız. Eğer bu tartışmalar devam ederse daha kısa sürede dahi olabilir. Venezuela $ karşısındaki hükmü kırmak için petrollerini bitcoin ile satarsa bitcoin fiyatı tekrar fırlar ve Venezuela en çok petrol çıkaran ülkelerden bir tanesidir. Yatırm yapmadan önce bunları dikkate alınız.

etiketlerETİKETLER