arama

Hedge Trade (HEDG) Coin Nedir?

HedgeTrade, kullanıcıların kripto para birimleri ve diğer varlıklarla ilgili piyasa tahminlerine erişmelerini sağlayan web tabanlı bir uygulamadır.
Hedge Trade Nedir?
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Ykp Ykp
  • BeğenmedimBeğendim (No Ratings Yet)
    Loading...

Hedge Trade, kullanıcıların kripto para birimleri ve diğer varlıklarla ilgili piyasa tahminlerine erişmelerini sağlayan web tabanlı bir uygulamadır. Kullanıcılar tahminlerde bulunmak için ödeme yapabilir ve diğer kullanıcılar belirli ticari ayrıntılarının kilidini açmak için bunları satın alabilir.

Tahmin doğruysa, tahmini yapan kişi alıcılardan gelir elde edebilir. Tahmin yanlışsa, tahmini satın alan kullanıcılar tahmini yapan kişiden gelir elde edebilir.

Hedge Trade manifestosuna göre, platform tüm kullanıcıların küresel standartlarda yatırımcı olarak hareket edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Hedge Trade kullanıcıları, ister profesyonel bir yatırımcı ister yeni bir yatırımcı olsun, bu platformu kolayca kullanma özgürlüğüne sahiptir. Ayrıca, platformda özel bir cihaz kullanmaya gerek yoktur. Hedge Trade’i herhangi bir cihazda kolayca kullanabilirsiniz.

Platformun bir başka özelliği de piyasa bilgilerinin ve verilerinin gerçek zamanlı olarak paylaşılmasıdır. Bu şekilde yatırımcılar fiyatlara ve bilgilere anında erişebilirler. Bu özellik önemli bir avantajdır çünkü zaman kavramının kripto para piyasasında ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Kripto para piyasasında spekülasyonlar yanıltıcı olabilir. Hedge Trade, bu spekülasyonlardan kaçınmak için başarılı bir yol geliştirmiş gibi görünüyor. Hedge Trade, kullanıcılar için tahminlerin gerçekleşip gerçekleşmediğine bağlı olarak bir ödül sistemi oluşturmuştur. Böylece platformda daha doğru tahminler paylaşılıyor. Bu özellik Akıllı Sözleşme ile gerçekleştiriliyor.

Hedge Trade Nasıl Çalışır?

Hedge Trade’de yatırımcılar tahminlerini Akıllı Sözleşme tabanlı Blueprint platformunda yayınlıyorlar. Kullanıcılar yayınlanan bu tahminlere erişmek için ödeme yaparlar. Ödemeler Hedge Trade platformunun simgesi olan HEDG coini ile yapılır. Blockchain tabanlı Blueprint sisteminde yapılan tahminler doğruysa kullanıcılar ödüllendiriir. Tahminlere para ödeyerek erişmek isteyen kullanıcılar, tahmin gerçekleştirilmezse yaptığı ödemeyi iade alır.

Buna duruma göre, kullanıcılara yalnızca tahminleri doğruysa ödeme yapılır. Diğer kullanıcılar ödül kazanmak için aynı tahminleri yayınlayabilir.

Her zaman, her yerde ticaret tahminleri.

– Uzmanlar ve acemiler için kullanıcı dostu
– Herhangi bir cihazdan üstün deneyim
– Gerçek zamanlı veri ve pazar bilgileri
– Yıldırım hızında uygulama hızları

Hedge Trade

Hedge Trade

Hedge Trade Nasıl Satın Alınır ve Saklanır?

Hedge Trade nasıl satın alınır?
Hedge Trade, küresel çapta büyük bir kaç borsada mevcuttur. Hedge Trade’i Bittrex, HitBTC ve Cointiger gibi borsalardan satın alabilirsiniz.

Hedge Trade nasıl saklanır?
Herkes doğal olarak kripto paralarını güvende tutmak istiyor, ki bu açık bir soruya işaret ediyor. Hedge Trade’i saklamanın ideal yolu nedir?

İlk olarak, ERC20 tabanlı tokenleri destekleyen tüm cüzdanlarda saklayabilirsiniz. Hem mobil telefon hem de masaüstü bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Ayrıca fiziksel cüzdanlarıda (Ledger nano s, Trezor vb) kullanabilirsiniz.

Hedge Trade Beta, Piyasaya Sürüldü

Hedge Trade, Borsalarda yaklaşık bir yıldır işlem görmesine rağmen, platformun kendisi henüz faaliyete geçmemişti. Hedge Trade CEO’su David Waslen beta ağının lansmanını 6 aralık 2019’da basın açıklamasında duyurdu.

Bu aynı zamanda fiyatlardaki keskin artışı tetikledi, 1 şubat 2019 tarihi itibari ile 2,57 dolardan işlem görmektedir. Kullanıcılar beta sürümüne yalnızca davetiye yoluyla katılabilirler. Ancak Twitter’da HedgeTrade’i takip ederek ve ekibe doğrudan mesaj göndererek erişim kodunu kolayca alabilirsiniz. HedgeTrade CEO’su David Waslen beta’nın başlangıcını şu şekilde yorumladı:

“Bilgi her yerde, ancak güvenilir piyasa bilgileri ve ticaret tahminlerini bulmak her zamankinden daha zor. Sıklıkla kripto için yeni olan herşeyi insanlardan duyarlar ve ticaret yönlerinden tamamen uzak kalmayı seçerler çünkü çok karmaşık olduğunu düşünürler.

Hedge Trade, sizi kripto ticareti ile yönlendirebilecek deneyimli tüccarlar ile bağlantı kurmayı sağlar. İster uzman ister acemi olun, herkesin fikirlerden para kazanmasına ve tüm topluluğun yararına ticaret bilgilerini paylaşmasına yardımcı oluyoruz. ”

Hedge Trade Beta

Hedge Trade Beta

Hedge Trade, Özet

Hedge Trade, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir kripto para yatırım platformudur. Şu anda bir düzineden fazla işlem çifti destekleniyor; bunlar arasında kripto tarafında BTC, ETH ve LTC ve fiat tarafında USD, GBP ve EUR bulunuyor. Platform şu anda kapalı beta sürümündedir ve kuruluşundan itibaren bir yıl içinde piyasa değeriyle ilk 30 kripto para birimine listesine girmiştir. Hedge Trade’in başarısı şu temel faktörlere dayanmaktadır:

Hedge Trade, Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 tokenidir. ERC20 uyumlu cüzdanlarda kolayca saklanabilir ve bu Ethereum’u destekleyen OTC platformlarında diğer tokenlerle alışverişi kolaylaştırır.

Hedge Trade, kullanıcıların önceden belirlenmiş bir pazarın belirli bir zaman diliminde başlangıç​​/bitiş değerini tahmin eden bir akıllı sözleşme “Blueprint” içinde yer alan HEDG’yi oluşturmaları için BTC yatırmasına izin verir.

Blueprint Pazarı, deneyimli yatırımcılara gelir yaratma kaynağı sağlarken, deneyimsiz yatırımcılar profesyonellerin ticaret stratejileri üzerinden işlem yapabiliyorlar.